MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO POD PATRONATEM WÓJTA GMINY BRZUZE

Dnia 26.01.2023r. w Szkole Podstawowej w Ostrowitem odbył się Gminny Turniej Tenisa Stołowego pod Patronatem Wójta Gminy Brzuze. Po oficjalnym otwarciu turnieju przez Panią Dyrektor Annę Sarnowską, rozegrane zostały poszczególne mecze w dwóch kategoriach wiekowych, osobno wśród dziewcząt i chłopców.

W starszej grupie nasze uczennice: Kornelia Kuźbicka i Julka Chmielewska zajęły IV miejsce. Zaś chłopcy w składzie: Szymon Marcinkowski i Paweł Forembski zajęli zaszczytne I miejsce.

W młodszej grupie nasze uczennice: Lena Rochnowska i Kinga Seweryńska zajęły II miejsce. Zaś chłopcy w składzie: Filip Marcinkowski i Emil Nadolny zajęli  III miejsce.

Wszyscy zawodnicy byli zadowoleni po starcie w turnieju, ponieważ każdy z nich mógł zmierzyć się z wymagającymi tenisistami i rozegrać kilka trudnych meczów. Uczniowie otrzymali pamiątkowe medale, dyplomy oraz nagrody z rąk patrona turnieju Wójta Gminy Brzuze dr Jana Koprowskiego.